IMG_0682

Resepsiyon Hizmetleri

Çalışanlarınızı, işinizi ve müşterilerinizle olan ilişkilerinizi koruyoruz.

Bir şirketin çalışanları, misafirleri ve tedarikçileri her gün resepsiyondan geçmektedir. Bu da yüksek seviyede bir profesyonel resepsiyon hizmetlerine ihtiyaç doğurur. ÇEBİHAN olarak bu ihtiyaç doğrultusunda farklı segmentlerdeki müşterilere resepsiyon hizmetlerini vermektedir.

Resepsiyon masası ve resepsiyonist misafirlerin bir şirkete geldiklerinde ilk karşılaştıkları şeydir. Dolayısıyla, resepsiyon hizmeti verecek çalışanlarımızın seçimine son derece önem vermekteyiz. Müşterilerinize yüksek standartlarda, gizlilik ve güvenliği göz ardı etmeyen profesyonel bir yaklaşımla hizmet veriyoruz.

Resepsiyon hizmetlerimiz kapsamlı bir güvenlik anlayışını profesyonel bir nezaketle birleştirip, insanlı hizmetlerimizin temel bir unsuru haline getiriyor.

Resepsiyon hizmetleri veren çalışanlarımız güvenlik hizmetlerine yaklaşımımız çerçevesinde eğitilmektedirler – örneğin, rutinin dışında oluşan olayları fark etme ve risk yaratabilecek durumları önceden tespit ve önleme.

Resepsiyon hizmetlerimiz ile hizmet ve çözüm odaklı bir anlayış, profesyonellik ve kaliteli bir imaj ile hem çalışanlarınıza, hem de misafirlerinize, dürüstlük, dikkat ve yardımseverlik anlayışına uygun bir çözüm sunmaktayız.