bg-security

Koruma Hizmetleri

İnsanların sahip olduğu temel hak ve hürriyetler ile yaşama haklarının tam anlamıyla kullanılması veya sürekliliğinin sağlanmasında risk olduğunda, özel koruma hizmeti talebi doğmaktadır.

Çebihan Güvenlik, kişilerin tehlike, tehdit, zafiyet sonucu risk altında olması ya da sürekli güvenlik riskinin bulunduğu durumlarda tarafımızca eğitilmiş, fiziki ve psikolojik açıdan özenle seçilmiş uzman koruma personellerimiz ve ekibimiz ile özel koruma hizmeti sunmaktadır. Çebihan Güvenlik, koruma hizmetini yasal çerçeveler içerisinde ve kolluk kuvvetleriyle yakın işbirliği halinde verilmekte olup, kişinin hayatına minimum müdahale ile günlük yaşamını normal seyrinde sürdürmesini sağlayan, maksimum koruma önlemleriyle mükemmel olarak vermektedir.

Uzman ekibimiz, silahlı, silahsız, yakın koruma, defansif silah kullanma, istihbarat, iletişim, hızlı sürüş, tekniklerine sahiptirler.

Çebihan Güvenlik, zinde, sağduyulu, uyanık, şüpheci, gizliliğe riayet eden, ketum, sistemli çalışan uzman ekibine, elektronik ve teknolojik donanım ile destek vermektedir.

Çebihan Güvenlik, Can ve mal güvenliğine yönelik akla gelebilecek her türlü tehlike ya da saldırılara karşı alınan maddi ve teknolojik tedbirler ile tehlikeleri, önceden algılayacak, erken müdahale sağlayacak nitelikte Özel Koruma Hizmeti Vermektedir.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren mükemmel hizmeti ilke edindik. Yaşamınızı, yaşam alanlarınızı, en doğru çözümlerle korumaktayız.

Çebihan Güvenlik müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Yaşamınızı, evinizi, iş yerinizi ya da değerli eşyalarınızı gönül rahatlığı ile Çebihan Güvenliğe emanet edebilirsiniz.

Önceliğimiz siz,

Güvenlik bizim işimiz…