Çalışma Saatlerimiz Haftaiçi: 10:00 - 18:00 Cumartesi: 10:00 - 15:00
Telefon Tel: +90 (850) 433 23 24 Faks: +90 (212) 590 06 09
Hizmet Talebi

Hakkımızda

ÇEBİHAN Özel Güvenlik Hakkında

1aa

Neden Çebihan?

Güvenlik toplumsal ve hassasiyet isteyen bir sektördür ve bu sektör işinin uzmanı güvenilir  insanlarla, güven duygusuyla icra edilmelidir.

Zaafiyete ve rehavete kesinlikle yer yoktur. Güvenlik görevlisinin öncelikle kendine olan güveni tam olmalı ve görev bölgesinde suçlulara karşı çok net, cesur ve caydırıcı bir duruş sergilemeli, bakışıyla, beden diliyle, ben buradayım diyebilmeli. Güvenliğiyle sorumlu olduğu kişi veya kuruma karşı saygılı, özverili olmalı ve güler yüzünü de eksik etmemelidir.

İnsanlara güven duygusunu empoze etmeli, aşılamalıdır. Olaylara soğukkanlı, metanetli ve korkusuzca yaklaşmalı, bir olaya dahil olmadan önce “dışarıdan nasıl müdahale edilebilir?” “nasıl önlenebilir?” özellikle bunları düşünüp aklı selim ve aldığı eğitimler doğrultusunda müdahale etmelidir.

Unutmayın! Güvenlik görevlileri, görev bölgesinde cana ve mala zarar gelmesin diye varsa, işte biz de ÇEBİHAN olarak oradayız. Güven duygusu karşılıklıdır. Bize güvenin, biz de işimizi yapalım.

Güvenlik bizim genlerimizde, fıtratımızda mevcut bir olgudur. ÇEBİHAN Çin’den Trabzon’a kadar uzanan 1400 yıllık köklü bir tarihe sahiptir ve Çebiler “NEREDE DÜŞMAN GÖRSE DURMAYIP SAVAŞAN” bir kavim olarak tarih boyu adlarından söz ettirmişlerdir.

Biz de bu mirasa sahip olarak güvenlik konusunda, öncelik bizim olmalı diye düşünüyoruz. Bize güvenin ve biz de genlerimizde mevcut olan inanç ve cesaretle, özel seçilmiş eğitimli ekibimizle güvenliğinizi sağlayalım.

ÖNCELİĞİMİZ SİZ,

GÜVENLİK BİZİM İŞİMİZ…

q1

7/24 PROFESYONEL DESTEK

Bizimle 7/24 iletişim kurabilir, sorularınızla ilgili detaylı destek alabilirsiniz.

g2

PROFESYONEL EKİP

Profesyonel ekip ve uzman yönetim kadromuzla daima yanınızdayız.

q3

SON TEKNOLOJİ EKİPMANLAR

Uzman teknik ekibimiz, en güncel ekipmanlarla birlikte güvenliğiniz için çalışmaya hazırdır.

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİNE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Profesyonel çözümler için şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.

YÖNETİM KADROMUZ

Yönetim Kadromuzla Tanışın

110+ Korunan İşletme
500+ Memnun Müşteri
50+ Çağrı Merkezi Çalışanı
300+ Profesyonel Çalışan